Architektura

Zprostředkuji kontakt také architektonické služby - tj. studie/návrhy, vizualizace, interiéry, zaměření, pasportizaci nebo design, popř. přípravy stavebních dokumentací pro různé žádosti o dotace (zateplení, apod.). Pokud byste těchto služeb chtěli využít, tak neváhejte a kontaktuje prosím mojí spolupracovnici Ing. arc. Danielu Hřebíčkovou (studium na VÚT Brno obor architektura a stavebnictví). Kontakt je vpravo v menu nebo na této stránce https://www.arch-d.cz Věřím, že s jejími službami budete spokojeni.

Nabízím také možnost propojení obou oborů - dopravní a architektonická a to především z pohledu návrhu architektonické a dopravní studie do jednoho celku. Získáte tak v jedné dokumentaci podklad pro další projekční stupně vytvořený přesně podle vašich požadavků. Návrhy je možné vytvořit variantně. Budete tak mít jistotu, že jste prověřili všechna dostupná řešení.

K návrhu domu či objektu, tak můžete mít také například výpočet dopravy v klidu, rozhledové poměry, vlečné křivky, návrh parkovací plochy, odhad nákladů, konstrukční vrstvy, apod.

V každém případě neváhejte položit dotaz v jakékoliv podobě - email či telefon.